75

WPML Ömür Boyu Lisans

Premium

WPML Ömür Boyu Lisans Globalleşmiş Dünya’ya ayak uydurabilmek adına artık web sitelerimizi çok dili olarak güncellemeye başladık. Artık gördüğüm her sitede birden fazla dilde hizmet verme seçeneği mevcut.

- +

Ürün Açıklaması

WPML Ömür Boyu Lisans

WPML Ömür Boyu Lisans Globalleşmiş Dünya’ya ayak uydurabilmek adına artık web sitelerimizi çok dili olarak güncellemeye başladık. Artık gördüğüm her sitede birden fazla dilde hizmet verme seçeneği mevcut. Çok dilli site yönetimi oldukça zordur. Her dil için ayrı ayrı güncelleme ve içerik takipleri yapmanız gerekir.Otomatik translate özelliklerini kullanarak da web sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz. Google Translate gibi servisler malesef ki çeviri konusunda henüz çokta iyi değil. WPML ile bir wordpress sitenizi birden fazla dilde yayınlabilirsiniz. Çevirilerinizi manuel olarak girebileceğiniz için her dil için özel içerik tanımlayarak sitenizi kullananlara devrik cümlelerden oluşan içerikler sunmaktan kurtulabilirsiniz.

WordPress’in en gelişmiş çok dilli web site kurma eklentisidir. Kullanımı her ne kadar profesyonellik gerektiriyor olsa da eklentiyi kullanmayı çözdüğünüz anda web sitenizi istediğiniz kadar dilde yayınlayabilir her dil için ayrı ayrı içerikler görseller girebilisiniz.

WPML e-ticaret siteleriniz için de ideal bir eklentidir. Aynı anda birden fazla ülkeye satış yapıyorsanız ve her ülke kendi para biriminde ödeme yapsın ve kendi dilinde siteyi görüntülesin istiyorsanız bunu WPML ile profesyonel bir şekilde yapabilisiniz. WPML gibi bir çok tercüme eklentisi vardır WordPress için ama WPML bu eklentiler içinde en profesyonel olanıdır.

Henüz inceleme yok.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.