59,99

Windows Server 2019 Standard – Retail Key

Windows

Windows Server 2019 Standard – Mevcut yatırımları en üst düzeye çıkarmak ve yeni hibrit özellikler kazanmak için veri merkezinizi Azure’a genişletin

- +

Ürün Açıklaması

Windows Server 2019 Standard – Retail

Azure ile Benzersiz Hibrit Yetenekler
Windows Server 2019 Standard – Mevcut yatırımları en üst düzeye çıkarmak ve yeni hibrit özellikler kazanmak için veri merkezinizi Azure’a genişletin. Buluta geçiş bir yolculuktur ve genellikle şirket içi ve bulut ortamlarını birleştiren karma bir yaklaşım gerektirir. Microsoft, hibrit bulut yetenekleriyle geleceğe dönük, uzun vadeli bir yaklaşım benimsiyor – bu nedenle öngörülebilir gelecek için bulut stratejilerinde merkezi bir rol oynadığını görüyoruz. Windows Server Standard 2019 ile uygulamalarınızı ve altyapınızı kesintiye uğratmadan Azure Yedekleme, Azure Dosya Eşitleme, olağanüstü durum kurtarma ve çok daha fazlası gibi kapsamlı Azure hizmetlerini kolayca entegre edebileceksiniz.

Tamamen Destekler:
• Depolama Geçiş Hizmeti:Eski sistemlerden Windows Server 2019 ve / veya Azure’a veri, güvenlik ve yapılandırmaların envanterinin çıkarılmasına ve taşınmasına yardımcı olur.
• Dosya Sunucularını Azure ile Eşitleme: Şirket içi bir dosya sunucusunun esnekliğini, performansını ve uyumluluğunu korurken kuruluşunuzun Azure Files’daki dosya paylaşımlarını merkezileştirin.
• Sistem Öngörüleri : Windows Server’a özgü yerel tahmine dayalı analitik yetenekleri getirir. Her biri bir makine öğrenimi modeliyle desteklenen bu tahmine dayalı yetenekler, Windows Server örneklerini reaktif bir şekilde yönetmeyle ilişkili işletim giderlerini azaltmaya yardımcı olan yüksek doğruluklu tahminler sağlamak için Windows Server sistem verilerini yerel olarak analiz eder.
• Azure Ağ Bağdaştırıcısı:Azure sanal ağlarına kolayca bağlanır. Windows Admin Center, VPN’i Windows Server 2019’u noktadan siteye bir Azure sanal ağ VPN’sine bağlayacak yeni bir ağ bağdaştırıcısına yapılandırmanın ağır yükünü yerine getirir.
• Gelişmiş Azure AD Kimlik Doğrulaması: Windows Server 2019, Azure Active Directory’ye (Azure AD) katılarak bilgisayar hesabının bulutta kimlik doğrulama için kullanılabileceği yeni senaryoları etkinleştirebilir.
 Sanal Makine Koruması: Fiziksel ve sanal makinelerde (VM’ler) çalışan iş yüklerini birincil siteden ikincil konuma çoğaltır. Windows Server 2019 Standard

Henüz inceleme yok.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.