0

Office 365 E3 Lisans Hesabı Güvenilir Mi?

Office 365 E3 Lisans Hesabı Güvenilir Mi?

Office 365 E3 lisans hesabı, çok güvenilirdir. Office 365 E3 tamamen bilgi koruma ve uyumluluk odaklı, bulut tabanlı bir üretkenlik uygulamaları hesabıdır.

Office 365 E3 Lisans Hesabı Özellikleri Nelerdir?

Bu lisans hesabı sayesinde office mobil uygulamalarınızı kullanıcı başına beş adet bilgisayar veya mac bilgisayara, tablete veya akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak göndereceğiniz ve alacağınız elektronik postalar için ileti şifreleme özelliği, hak yönetimi özelliği ve veri kaybı önleme özelliği sayesinde tüm elektronik posta ve bilgilerinizi tamamen güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca bilgi ve verilerinize şirket kaynaklarının daha güvenli bir şekilde erişebilmesine olanak sağlayarak ve özel ve hassas bilgilerinizin çalıştığınız kurumun hem içinde hem de dışında tamamen güvenli bir şekilde paylaşılmasını sağlayarak kurumsal bilgi ve verilerinizi tamamen güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

Office 365 E3 Lisans Hesabı Neleri İçerir?

Eğer siz de bu hesabı kendiniz için satın almak istiyorsanız, bu hesap paketinin içine hangi uygulamaların dahil olduğunu merak etmeniz gayet normal. Office 365 E3 Lisans paketinin içinde bulunan uygulamalar:

1-Microsoft Word: Bilgisayarınız veya herhangi bir akıllı cihazınız üzerinden yazı yazmanızı ve yazıları düzenlemenizi sağlayan bir sözcük işlem programıdır.

2-Microsoft Excel: Microsoft Excel, Microsoft şirketi tarafından oluşturulan ve piyasaya sürülen, bilgisayar veya akıllı cihazınız üzerinden dilediğiniz şekilde tablo yapmanızı sağlayan bir tablolama programıdır.

3-Power Point: Microsoft Power Point, yine Microsoft şirketi tarafından oluşturulan ve kullanıma sunulan bir sunu hazırlama ve sunu düzenleme programıdır.

4-Outlook: Outlook aslında sadece bir elektronik posta hesabı olarak algılansa da öyle değildir. Outlook, pek çok farklı servis işlemini bünyesinde barındıran aslında bir kişisel bilgi yönetim programıdır. 

5-One Note: One Note uygulaması, Microsoft şirketi tarafından piyasaya sunulan bir dijital not alma ve notları birleştirme programıdır.

6-Share Point: Microsoft Share Point, şirketler içindeki bilgi ve doya paylaşımını ve belge yönetimini kolaylaştıran bir uygulamadır.

7-One Drive: Microsoft One Drive, Microsoft şirketinin piyasaya sürdüğü çevrimiçi kullanılan bir dosya ve bilgi depolama ve paylaşma programıdır.

8-Microsoft Teams: Microsoft Teams, 2017 yılında Microsoft tarafından piyasaya sürülen şirket sohbeti, şirket toplantıları ve daha birçok işlemi birleştiren bir uygulamadır.

Office 365 E3 Lisans paketini satın alarak işte tüm bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Office 365 E3 Paketine Özel Avantajlar Nelerdir?

Office 365 E3 paketinde sizlere sunulan pek çok avantaj bulunuyor. Bunlardan bazıları:

1-Bookings özelliği ile müşterilerinizle olan görüşmelerinizi, randevularınızı ve planlamalarınızı ayarlayabilir, her şeyi kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede verdiğiniz randevuları unutmamış olursunuz ve iş dışındaki diğer tüm aktivitelerinize rahatlıkla vakit ayırabilirsiniz.

2-Share Point Online özelliği ile sizlere sağlanacak olan online depolama alanı sayesinde tüm içeriklerinizi, tüm bilgilerinizi ve tüm uygulamalarınızı dışarıya aktarabilir, kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Aradığınız bilgileri ve dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir, vakit kaybetmeden işinize dönebilirsiniz. Dosyalarınızı diğer iş arkadaşlarınızla kolaylıkla ve tam güvenlikli bir şekilde paylaşarak kurumunuzdaki iş arkadaşlarınızla sorunsuz bir ekip çalışmasını ortaya koyabilirsiniz.

3-Office 365 E3 paketinde sizlere özel olarak sunulan bilgi koruması özelliği sayesinde tüm office iletilerinizi koruyabilir ve tüm elektronik postalarınızı ileti şifreleme özelliği sayesinde şifreleyerek ileti ve bilgilerinizi tam güvenlikli bir alanda koruyabilirsiniz.

Eğer sizler de çalıştığınız kurumda tüm bu özelliklere sahip olarak tüm işlerinizi daha kolay ve çok daha güvenli bir şekilde halledebilmek istiyorsanız, https://lisansmarketiniz.com/office-365-e3-lisans-hesabi/ adresine giderek bir office 365 E3 lisans paketi satın alabilirsiniz. Bu adresten güvenli bir şekilde satın alacağınız office 365 E3 lisans paketini satın aldıktan sonra dilediğiniz gibi tüm özellikleri kullanabilir ve tüm işlerinizi, iş dışındaki hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.