0

Nordvpn Ömür Boyu Hesap Faydaları

Nordvpn Ömür Boyu Hesap Faydaları

Çeşitli sağlayıcıların ömür boyu VPN fırsatlarını, ömür boyu VPN hesaplarının bulunmasının neden zor olduğunu ve keşfedilmesi gereken diğer alternatifleri keşfediyoruz.

Ömür Boyu VPN Hesabı Nadir Bir Tekliftir

Ömür boyu VPN planının sunulmamasının ilk nedeni, “ömür boyu” kelimesinin belirsizliği ve anlamıdır. Bu tanım, şirketin ömrü veya “hizmet şartlarında” stratejik olarak gizlenmiş keyfi sayıda yıl anlamına gelebilir. NordVPN’in ömür boyu anlaşması iptal edildi ve diğer birçok büyük VPN sağlayıcısı da aynısını yaptı.

Ömür boyu VPN planları, uzun vadeli paketler kadar yaygın değildir ve bunun çeşitli nedenleri vardır. Kağıt üzerindeki fiyata baktığınızda mükemmel bir anlaşma gibi görünüyor. Bir kereye mahsus olmak üzere biraz daha yüksek bir ücret ödersiniz ve sonra bir daha asla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ama gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, büyük olasılıkla gerçek olamayacak kadar iyi. Sağlayıcıların VPN’lerini dünya çapındaki sunucular üzerinden çalıştırmaları çok pahalı. Bakım ücretleri, bakım maliyetleri, güvenlik protokolü yükseltmeleri ve halledilmesi gereken diğer görevler vardır. Bir sağlayıcının ömür boyu planı sunmasının tek nedenlerinden biri, gelecekteki aboneliği unutabilecek müşteri içindir.

Ortalama Hizmetin Altında 

VPN sağlayıcıları gibi abonelik işletmeleri, müşteri hizmetleri ve elde tutma nedeniyle hayatta kalır. Sorunlarınız veya sorunlarınız varsa, şirket sizi uzun süre tutmaya hemen yönelecektir. Bir VPN sağlayıcısıyla ömür boyu hizmete kaydolursanız, müşteri hizmeti sağlama teşviki ortadan kalkar. Ve bir müşteri başka bir sağlayıcı için ayrılırsa, parayı geri alamaz. Bir şirket ömür boyu üye almaya devam ederse, sunucularına yeniden yatırım yapmak ve bunları yükseltmek için kaynaklara veya sermayeye sahip olmayacak. Bir noktada, sunucular aşırı kullanılır ve ardından yavaşlar. Ömür boyu üyelerden tekrar eden gelir olmadığından, hizmeti iyileştirme ve büyütme fırsatı yoktur.

Teknoloji Sürekli Gelişiyor

Teknoloji her zaman değişiyor ve bu da bir VPN aboneliğinin değerini etkileyebilir. Yeni teknolojik gelişmelerle ömür boyu VPN aboneliğinin geçerliliğini yitirme olasılığı da vardır. Teknolojik manzara değişir ve coğrafi engelleme yazılımı güçlenirse, ömür boyu VPN muhtemelen bununla savaşmaya hazır olmayacaktır. Şirket tüm paranızı temelli olarak aldığında, hizmetinizi güçlendirmek için teşvik edilmeyecektir.

Diğer Uzun Vadeli Alternatifler Var

VPN sağlayıcıları, sınırsız veya ömür boyu anlaşmaları yansıtmak için mükemmel uzun vadeli alternatifler bulmak için rekabetçi bir ortam oluşturur. Ücretsiz VPN’ler gibi seçenekler, size hiçbir maliyeti olmayacak uzun vadeli bir çözümdür. Seçeneklerinizi değerlendirirken, faydalarına ve özel ihtiyaçlarınızı nasıl çözdüğüne bakmak önemlidir. Bu şirketlerden biriyle oturum açmayı seçerseniz, hizmet şartlarını yakından incelemenizi tavsiye ederiz. Ömür boyu VPN ile oturum açmak çok önemli bir karardır ve bilinçli bir karar vermelisiniz.

VPN Sınırsız

Bu planla VPN’inizi tabletler, masaüstü ve cep telefonları dahil olmak üzere en fazla 10 cihazda kullanabilirsiniz. Ayrıca iOS, macOS, Android, Linux ve Windows dahil olmak üzere çeşitli platformlar için de mevcuttur. Hizmet, otomatik Wi-Fi korumasını içerir. VPN Unlimited, dünya çapında 80’den fazla konumda 500’den fazla yüksek hızlı sunucuya erişime sahiptir. Tercih edilen bir konumu seçtikten sonra, KeepSolid VPN ile coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırabilirsiniz. Şirket ayrıca kötü amaçlı yazılım algılama ve mükemmel sunucu hızı sunuyor. KeepSolid’in DNS Güvenlik Duvarı ile çevrimiçi gizliliği geliştirebilirsiniz. https://lisansmarketiniz.com/nordvpn-premium-omur-boyu/ sitesinden destek alabilirsiniz. Güvenlik duvarı zararlı siteleri ve kötü amaçlı yazılımları tespit ederken stressiz bir şekilde yayın yapabilirsiniz.

Özellikleri

1. 30-gün para iade garantisi

2. Dünya çapında 500’den fazla yüksek hızlı sunucu

3. 7/24 müşteri desteği

4. Sıfır günlük politikası

5. 10 cihaza kadar çevrimiçi akış

6. Kayıt tutmama politikası

7. Sunucular 46’dan fazla ülkede çalışıyor ve artıyor

8. Tüm popüler platformları ve sistem gereksinimlerini destekler

9. Trafiğinizi maskelemek için Stealth VPN kullanır

10. Ömür Boyu VPN Hesaplarına Uzun Vadeli Plan Alternatifleri